Zwycięski El Bandito

10 grudnia 2018 09:54:20

  Pierwszy Mikołajkowy Turniej w „halówkę” o Puchar Burmistrza Wadowic już za nami. Z trzydniowych zmagań zwycięsko wyszedł zespół El Bandito.

  

Zwycięski El Bandito

  Przez trzy dni trwały rozgrywki w halowej piłce nożnej, przeprowadzone w ramach I Mikołajkowego Turnieju o Puchar Burmistrza Wadowic.

 W turnieju, który odbył się w dniach 7-8-9 grudnia 2018 r. na hali sportowej „w czwórce”, przy ul. Słowackiego 2 w Wadowicach, wzięło udział 25 amatorskich zespołów. Przez pierwsze dwa dni turnieju przeprowadzono eliminacje, a w niedzielę odbyły się rozgrywki finałowe.

  Zwycięsko z turnieju wyszedł zespół El Bandito i to jemu przypadł Puchar Burmistrza Wadowic. Miejsce drugie przypadło dla zespołu Starsze Dzieci Boiska, a na miejscu trzecim uplasował się zespół Mrugacz Auto Serwis.

 W gali rozdania nagród uczestniczyli m.in. burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński, przewodniczący Rady Miejskiej w Wadowicach Piotr Hajnosz oraz... Święty Mikołaj.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane