W podziękowaniu za osiągnięcia sportowe

27 marca 2019 14:04:56

  Za nami podsumowania roku 2018. Jednym z ich był plebiscyt „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego” na najlepszego sportowca w województwie małopolskim. Wśród jego laureatów znaleźli się mieszkańcy naszego powiatu.

  

W podziękowaniu za osiągnięcia sportowe

  Dzisiaj  (27.03) starosta Eugeniusz Kurdas spotkał się z nimi, by wręczyć listy gratulacyjne oraz upominki od Powiatu Wadowickiego.

  Na spotkanie przybyli: Oliwia Chowaniec (laureatka w kategorii „sportowiec roku junior – dziewczęta”), Artur Starowicz, prezes LKS „Wisła” Łączany (kat. „drużyna roku”) oraz Tomasz Skupień (kat. „sportowiec roku – mężczyźni”).  – Pragnę przekazać Państwu wyrazy szacunku i uznania od władz samorządowych. Sportowcy są naszym powodem do dumy. Wnosicie Państwo w nasze życie energię, radość, wzruszenia. Dziękuję za to. Jestem także wdzięczny za to, że jesteście wspaniałymi ambasadorami powiatu wadowickiego – zwracał się do zaproszonych gości Eugeniusz Kurdas.

  Listy i upominki wręczył wspólnie z radnym powiatowym Sebastianem Mlakiem oraz zastępcą kierownika wydziału promocji Aliną Wolas.

  Wśród laureatów plebiscytu z naszego powiatu znaleźli się także: Klaudia Sowa (kat. „sportowiec roku – kobiety”), Bogdan Talaga (kat. „trener roku”) oraz Michał Rąpel (kat. „sportowiec roku junior - chłopcy”).

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane