Bieg Wadowicki po raz piąty

19 maja 2019 19:59:09

  10-kilometrową trasę pokonały setki uczestników piątego Biegu Wadowickiego, przemierzając kolejne kilometry ulicami Wadowic, Zawadki i Choczni. W kategorii Open bieg zwyciężył Łukasz Grajcar  miejscowości Konopiska (grupa COŚ BUDOWLANI CZESTOCHOWA).

  

Bieg Wadowicki po raz piąty

  Tak jak w latach poprzednich, również w tym roku bieg cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Na starcie biegu stanęło 557 zawodników i zawodniczek, a w regulaminowym czasie sklasyfikowanych zostało 529 zawodników i zawodniczek.

  W kategorii Open bieg zwyciężył Łukasz Grajcar  miejscowości Konopiska (grupa COŚ BUDOWLANI CZESTOCHOWA). Miejsce drugie zajął Tomasz Wójcik (ANDRYCHÓW RUNNING) z miejscowości Rudze, a na miejscu trzecim zameldował się Michał Kaczmarek z Krakowa (grupa POLCENTRUM ZDROWIA BIEGACZA KRAKÓW)

  Najlepszy z terenu powiatu wadowickiego był Tomasz Skupień (MUAY RUNNING TEAM) ze  Skawinek, który zajął czwarte miejsce, natomiast najlepszy z gminy Wadowice zameldował się na mecie na miejscu szóstym Paweł Góralczyk (ANDRYCHÓW RUNNING) z Choczni.

 

  W kategorii kobiet I miejsce zajęła Barbara Szelest (ZAPIEKATO TEAM) z Mysłowic, na drugim miejscu sklasyfikowana została Joanna Dyrcz z Radoczy, na miejsce trzecie zajęła Justyna Adamus (LKS IMIELIN) z Katowic.

  Najliczniejszą grupę biorącą udział w tegorocznym Biegu Wadowickim stanowiła drużyna GALICJANKA.

Pełne wyniki:

https://www.pomiar-czasu.pl/wyniki2.php?nr=z1905191&fbclid=IwAR3G3ah48Ufwr8dECNHq656CZNlM9t0tAL1P0ULHjTWWxJD2xNRAO2Bc81MUdostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane