Rodziny Rajd Rowerowy

26 maja 2019 21:53:18

  Pomimo wcześniejszych obaw, pogoda dopisała podczas 18. Rodzinnego Rajdu Rowerowego. 25-kilemetrowa, miejscami dosyć trudna trasa, wiodła z Wadowic przez Zawadkę i Gorzenie do Świnnej Poręby, gdzie zlokalizowano półmetek. Powrót do Wadowic prowadził cyklistów przez Jaroszowice.

  

Rodziny Rajd Rowerowy

  Na 26 maja br. organizator TKKF Leskowiec zaplanował 18. Rodziny Rajd Rowerowy i mimo wcześniejszych obaw o pogodę, niedzielny poranek powitał rowerzystów promieniami słońca.

  Na 25-kilometrową trasę blisko 110 rowerzystów wyruszyło o godz. 9-tej sprzed budynku Spółdzielni Mieszkaniowej w Wadowicach. Cała kolumna bezpiecznie dotarła na półmetek rajdu, umiejscowiony na terenie Szkoły Podstawowej w Świnnej Porębie. Tam nadszedł czas na regenerację sił i odpoczynek. Była też okazja do promocji Szkoły Podstawowej w Świnnej Porębie oraz gminy Mucharz.

  Komitet Honorowy 18. Rodzinnego Rajdu Rowerowego stanowili: starosta wadowicki Eugeniusz Kurdas oraz wójt gminy Mucharz Renata Galara. Partnerami Rajdu byli: Urząd Miejski w Wadowicach, Starostwo Powiatowe w Wadowicach, Urząd Gminy w Mucharzu, Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Świnnej Porębie, MKS „Skawa” Wadowice, Straż Miejska w Wadowicach, „Adampol” Adam Kwarciak, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wadowicach, Hufiec Ziemi Wadowickiej ZHP, Spółdzielnia Mieszkaniowa w Wadowicach.

 

  Komitet Organizacyjny Rajdu stanowili: Kierownik Wydziału Gminy Wadowice Małgorzata Targosz Storch, Prezes MKS Skawa Wadowice Bogusław Jamróz, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Boh. Westerplatte w Świnnej Porębie Beata Polak.

  Kierownikiem Rajdu była Prezes TKKF Leskowiec Halina Kulbacka, natomiast komandorami Rajdu byli: Józef Gabor oraz Jan Białowąs.

  Finał 18. Rodzinnego Rajdu Rowerowego miał miejsce na stadionie MKS Skawa Wadowice. Po przejechaniu mety uczestnicy rajdu mieli czas na odpoczynek, jak również mogli uczestniczyć w przygotowanych przez organizatorów konkursach. Na mecie wręczono nagrody i wyróżnienia, okazję do zaprezentowania się mieli również trialowcy z Kramarczyk TEAM.Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane