Puchar Burmistrza dla Sokoła Przytkowice

24 czerwca 2019 23:46:27

  W tegorocznej edycji Pucharu Burmistrza Miasta najlepszą drużyną okazała się ekipa LKS Sokół Przytkowice, która w finale pokonała LKS Leńcze 1:0, trzecie miejsce zajął WKS Żarek Barwałd Górny. W tym roku rozgrywki o Puchar Burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej rozegrane zostały na boisku MKS Kalwarianka.

  

Puchar Burmistrza dla Sokoła Przytkowice

O bardzo dobrze przygotowanej murawie i organizacji Turnieju zgodnie podkreślają zawodnicy.

- Dziękujemy organizatorowi pucharu za perfekcyjne warunki do gry wszystkim drużynom dziękujemy za rywalizację i życzymy powodzenia w nadchodzącym sezonie.  Gminie Kalwaria Zebrzydowska dziękujemy za Puchar – mówią zawodnicy LKS Leńcze.

  Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i sprawnie przeprowadzili cały turniej, zadbali też o to by w czasie całych rozgrywek panowała dobra przyjacielska atmosfera momentami wręcz piknikowa, turniej odbywał się w sobotę i niedzielę, zgromadził na trybunach sympatyków lokalnej piłki nożnej.

- Dziękujemy MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska za organizację i miłe przyjęcie. Gratulujemy Sokołowi Przytkowice zwycięstwa, a LKS Leńcze drugiej lokaty i dobrego meczu w finale, Gminie dziękujemy za puchary i gratyfikacje – dodają zawodnicy Żarek Barwałd Górny.

W sobotę rozegrano 6 spotkań, a do niedzielnych finałowych rozgrywek zakwalifikowały się: Cedron Brody, WKS Żarek Barwałd Górny, LKS Sokół Przytkowice i LKS Leńcze.

  W pierwszym spotkaniu półfinałowym Sokół Przytkowice wysoko 5:0 pokonał Cedron Brody z miejsca stając się faworytem do wygrania całego Turnieju.

  Drugie spotkanie półfinałowe pomiędzy Żarkiem Barwałd Górny a LKS Leńcze  było już bardziej wyrównane i zakończyło się skromną wygraną Leńcz 1:0 i to oni awansowali do upragnionego finału.

  W finale spotkały się Leńcze z Przytkowicami, złotą bramkę dla LKS Sokoła Przytkowice zdobył Łukasz Waga.

  Mecz o 3 miejsce zakończył się zwycięstwem 2:0 Żarka Barwałd nad Cedronem Brody.

  Puchary i nagrody pieniężne  dla  najlepszych drużyn wręczyli Burmistrz Miasta Augustyn Ormanty i Radny Rady Miejskiej Marcin Zadora.

  Turniej o Puchar Burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej to zawody, które stały się  tradycją w gminie, co rocznie odbywają się na innym boisku i są organizowane na  zakończenie sezonu, a dodatkowego smaczku rywalizacji stanowi gratyfikacja finansowana. Główne  nagrody pieniężne są fundowane przez Burmistrza Miasta Kalwaria Zebrzydowska.

Puchar Burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej

Dzień 1

Kalwarianka - Sokół Przytkowice 2:4
Cedron Brody - Sosnowianka 1:1 k. 4:2
Olimpia Zebrzydowice - Żarek Barwałd Górny 0:1
Stanisławianka - Leńcze 1:2

Półfinały
Cedron Brody - Sokół Przytkowice 0:5
Leńcze - Żarek 1:0

Dzień 2
Mecz o 3 miejsce:
Cedron Brody - Żarek Barwałd 0:2
Finał:
Sokół Przytkowice - Leńcze 1:0

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane