Piłkarze poszukiwani od dzieci przez młodzież aż po seniorów

10 lipca 2019 13:57:00

  Zapraszają na otwarte treningi. Każdy może przyjść i spróbować. Nabór zawodników obejmuje grupy dziecięce i młodzieżowe od rocznika 2014 do 2003 oraz do seniorów od rocznika 2002 bez górnego limitu.

  

Piłkarze poszukiwani od dzieci przez młodzież aż po seniorów

  WKS "Żarek" w Barwałdzie Górnym posiada drużyny: Skrzatów (roczniki 2013 i 2014), Żaków(2012-2011), Orlików (2009-2010) oraz Juniorów Młodszych (2003-2008) jak również Seniorów (2002 i starsi). Ruszył nabór uzupełniających do tych grup, a dodatkowo planują w zależności od zainteresowania utworzyć Trampkarzy i/lub Młodzików.

Co oferują?

 -treningi piłkarskie prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę

 -własną bazę treningową jak boiska i zaplecze szatniowe (dzięki współpracy partnerskiej z KS " Filkówka" Barwałd Średni są to dwa pełnowymiarowe boiska z budynkami klubowymi)

-udział w rozgrywkach ligowych wszystkich drużyn

-bogaty zaplecze sprzętu treningowego dzięki udziałowi w rządowym programie KLUB

-niskie składki członkowskie dzięki dotacji dla dzieci i młodzieży od Gminy Kalwaria Zebrzydowska (w zajęciach mogą brać mieszkańcy każdej okolicznej gminy - nie ma ograniczenia – w tej chwili mają również zawodników z gminy Stryszów i Wadowice )

-od października możliwość zajęć na nowo wybudowanej sali w Barwałdzie Górnym

-życzliwą i rodzinną atmosferę

-udział w klubie z ponad 70 letnią tradycją

  Otwarty trening dla zawodników z roczników 2003-2008 będzie miał miejsce w środę 10 lipca o godzinie 19.00, a dla Seniorów czyli 2002 i starsi we wtorek 16 lipca oraz 18 lipca na boisku "Żarka" w Barwałdzie Górnym - mówi nam koordynator ds. szkolenia Franciszek Sarapata i dodaje że: nabór uzupełniający do wszystkich grup będzie trwał na bieżąco cały czas na treningach poszczególnych grup wiekowych aż do zapełnienia wolnych miejsc. Zapraszamy do kontaktu.

  Więcej informacji można otrzymać na prężnie działającym Facebooku www.zarekbarwald.pl oraz pod numerem telefonu 888843210 w godzinach 9-19, 7 dni w tygodniu.

  Zachęcają również do wsparcia ambitnego klubu Obecnie sponsorami głównymi klubu są tak uznane marki jak Mebloform i Intenso Doors , a partnerami takie firmy jak Kameleon.pro, AG Meble, Bellgraf, Delikatesy u Ani, Bistro Fresh czy Empol. Strategia klubu opiera się na wsparciu z gminy Kalwaria Zebrzydowska. 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane