Podsumowanie w Akademii Piłkarskiej

21 grudnia 2019 20:42:46

  Młodzi zawodnicy Skawy Wadowice wraz z trenerami, działaczami i rodzicami podsumowali dobiegający końca rok 2019. Gośćmi przedświątecznego spotkania byli zawodowi piłkarze - bracia Michał i Mateusz Makowie.

  

Podsumowanie w Akademii Piłkarskiej

  W salce parafialnej w podziemiach kościoła pw. św. Piotra w Wadowicach odbyło się przedświąteczne spotkanie młodych zawodników Miejskiego Klubu Sportowego Skawa Wadowice wraz z ich trenerami, działaczami i rodzicami.

  Ostatnie w tym roku kalendarzowym spotkanie Akademii Piłkarskiej było okazją do podsumowania całorocznej pracy z dziećmi i młodzieżą, którego dokonał prezes MKS Skawa Wadowice Bogusław Jamróz.

  Podczas spotkania wszystkim zawodnikom prezes klubu wręczył klubowe worki z zawartością czapki, bluzy dresowej, ortalionu oraz słodyczy.

  Gośćmi przedświątecznego spotkania byli bracia Michał i Mateusz Makowie, zawodowi piłkarze, jeden gra w Wiśle Kraków, drugi w Stali Mielec.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane