Pobiegną Wilczym Tropem

14 stycznia 2020 09:52:02

  Już 1 marca możemy pobiec w największym biegu pamięci w Polsce. Bieg Tropem Wilczym zagości w tym roku w Wadowicach. Rozpocznij z nami sezon biegowy już 1 marca!

  

Pobiegną Wilczym Tropem

  Tropem Wilczym to impreza biegowa organizowana od 2013 roku, która z roku na rok przyciąga coraz większą ilość uczestników. W prawie 400 miastach w Polsce i poza granicami około 75 tysięcy biegaczy uczci pamięć o Żołnierzach Wyklętych.

   

  W 2020 roku do tego grona dołączają również Wadowice, które wspólnie z resztą kraju punktualnie o godzinie 12.00 wystartują na honorowym dystansie 1963 m, czyli w datę śmierci ostatniego z Żołnierz Wyklętych. Ten bieg możemy potraktować jako rozgrzewkę przed dystansem głównym. W Wadowicach biegacze zmierzą się z dystansem 5 kilometrowym. Na mecie otrzymają pamiątkowy medal, a przy odbieraniu pakietu startowego koszulkę z podobizną jednego z Żołnierzy Wyklętych.

   

  1 marca to  idealny moment na sprawdzenie swojej formy po zimie i spędzenie czasu na sportowo, a może nawet spełnienie noworocznych postanowień. Do przebiegnięcia jedynie 5 km, z którym poradzą sobie początkujący biegacze zaczynający swoją przygodę ze sportem. Bardziej doświadczeni mogą powalczyć ze swoimi słabościami i wynikiem na mecie.

   

Nie zapomnij!

Wystartuj w I edycji Tropem Wilczym i uczcij Bohaterów.

   

Po więcej szczegółów zapraszamy na naszego facebooka:

Bieg Tropem Wilczym Wadowice

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane