PAP Koronawirus

Kolarska elita ponownie zagości w powiecie

14 lutego 2020 19:07:46

  Tegoroczny Tour de Pologne odbędzie się w dniach 5-11 lipca i po raz kolejny peleton Tour de Pologne przejedzie ulicami powiatu wadowickiego. W tym roku na lanckorońskim rynku będzie rozegrana premia lotna.

  

Kolarska elita ponownie zagości w powiecie

  Wójt Tadeusz Łopata spotkał się w Urzędzie Gminy w Lanckoronie z Panem Czesławem Langiem i członkami Lang Team odpowiedzialnymi za organizację i promocję wyścigu wśród, których był znany kolarz Przemysław Niemiec. W spotkaniu uczestniczyli także pracownicy Urzędu Gminy Pani Barbara Kucharska i Pan Adam Dragan, którzy będą z ramienia Urzędu odpowiedzialni za współpracę z organizatorami wyścigu.

  Spotkanie dotyczyło spraw organizacyjnych związanych z przejazdem kolarzy przez teren Gminy Lanckorona. W trakcie spotkania Pan Czesław Lang wręczył Wójtowi swoją autobiografię oraz zapewnił o tym, że wiele dla niego znaczy współpraca z Gminą Lanckorona.

   Tour de Pologne 2020 odbędzie się w dniach 5-11 lipca i po raz kolejny elitarny peleton  przejedzie ulicami powiatu wadowickiego. W tym roku na lanckorońskim rynku będzie rozegrana premia lotna.

  Źródło: Gmina Lanckorona

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane