Trenuj w domu!

18 marca 2020 20:00:03

  ZDZ Klasy Wojskowe na swoim fanpage’u ogłosiły konkurs #TrenujemyWdomu skierowany do uczniów Zespołu Szkół w Andrychowie. Zadanie polega na nagraniu filmiku z dowolnymi ćwiczeniami wykonywanymi w domu i wrzuceniu go na swój profil.

  

Trenuj w domu!

  Szkoły ZDZ Andrychów Wadowice Kęty ogłosiły konkurs skierowany do swoich uczniów. Należy nagrać filmik z dowolnymi ćwiczeniami, które wykonuje uczeń w domu, wrzucić go na swój profil oznaczając stronę ZDZ oraz wpisać w poście #TrenujeWdomu #ZostanWdomu.

To odpowiedź na długie dni spędzane w domu w związku z szerzącą się zarazą koronowirusa. Jak zapewniają organizatorzy, wszyscy uczestnicy konkursu zostaną nagrodzeni dyplomami po powrocie do szkoły, a autorzy trzech filmików, które zdobędą największą liczbę lajków, otrzymają specjalne nagrody. Konkurs potrwa do 25.03.2020 do godziny 16:00.

  

  

  Lekcję WF-u online prowadzi już Paweł Żygliński, nauczyciel wychowania fizycznego oraz zajęć wojskowych w klasach wojskowych, w szkołach ZDZ Andrychów Wadowice Kęty. Jest również trenerem i zawodnikiem MMA oraz czynnym żołnierzem Wojsk Obrony terytorialnej. Warto dodać, że w tym roku kończy Kurs Oficerski we Wrocławiu.

  Paweł Żygliński zaraża młodzież swoimi pasjami i to nie tylko imponującą sprawnością fizyczną, ale również zdrowym trybem życia, odżywianiem, solidnością, uczciwością i wielką konsekwencją.

- Właśnie w ten sposób realizujemy w naszej szkole lekcje online jak Pan Minister MEN przykazał... Życzymy wytrwałości i zdrowia wszystkim uczniom przebywającym w domu, pamiętajcie nie wychodzimy!!! - komentuje wydarzenie Zofia Wanat, dyrektor ZDZ Andrychów Wadowice Kęty.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane