Kryta Pływalnia Delfin wznawia działalność

8 lutego 2021 18:06:43

  Od 12 lutego br. Kryta Pływalnia „Delfin” w Wadowicach wznowi działalność.

  

Kryta Pływalnia Delfin wznawia działalność

  W ślad za częściowym zniesieniem obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, dyrekcja Krytej Pływalni „Delfin” w Wadowicach podjęła decyzję o wznowieniu działalności od 12 lutego br.

  Przypomnijmy, że Premier Morawiecki podczas konferencji prasowej poinformował, że od 12 lutego nastąpi otwarcie hoteli i miejsc noclegowych do 50 proc. obłożenia łóżek czy miejsc noclegowych. "Podobnie z kinami i teatrami - też otwarcie do 50 proc. dostępnych miejsc" - mówił szef rządu, dodając, że dopuszczona będzie też aktywność sportowa na terenach otwartych.

  Premier poinformował, że wprowadzone poluzowanie obostrzeń jest  działaniem warunkowym.  - Po dwóch tygodniach od wdrożenia nowych zasad mamy punkt sprawdzenia, jak zachowuje się wirus w odniesieniu do podstawowych parametrów, czyli liczba zakażeń, liczba zgonów, zajęte łóżka, zajęte łóżka respiratorowe i tempo szczepień, jako ten dodatkowy, towarzyszący parametr, który jest kluczowy dla szybszego zwalczania wirusa - mówił premier.

Przeczytaj również  Kolejne ograniczenia zniesione

FOTO: Archiwum

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane