Walentynkowe morsowanie dla Karolka

8 lutego 2021 23:50:54

  Różne są sposoby na spędzenie walentynek. Ale najlepszy to niewątpliwie taki, który pozwoli okazać uczucie nie tylko swojej drugiej połówce. Tego dnia warto mieć serce otwarte również dla najbardziej potrzebujących. Jedną z takich osób jest Karolek Bromboszcz, który bardzo cierpi i potrzebuje kosztownej operacji.

  

Walentynkowe morsowanie dla Karolka

  Chłopiec urodził się z deformacją nóg, zwaną stopami końsko-szpotawymi. Z powodu tej wady przeszedł cztery operacje, z których jednak żadna mu nie pomogła. Wręcz przeciwnie - każda kolejna przynosiła więcej szkody niż pożytku. W rezultacie nogi Karolka przestały rosnąć i przysporzyły mu niewiarygodnego wręcz bólu. Rodzice długo szukali kliniki, która da im nadzieję na poprawę sytuacji ich synka. Znaleźli ją w Wiedniu. Ale zabieg za granicą jest kosztowny. Dlatego Fundacja „Warto żyć dla kogoś” - oddział 9 Gwiazd Południa w Tychach od kilku miesięcy intensywnie działa, by zebrać pieniądze na operację nóżek Karolka.

  

  Finał akcji charytatywnej na pomoc chłopczykowi odbędzie się 14 lutego w Porąbce, pod hasłem „KaroLove Walentynki z Morsami”. Ta nazwa jest nieprzypadkowa, bo wydarzenie adresowane jest przede wszystkim do miłośników kąpieli w zimnej wodzie. Ale nie tylko oni będą tam mile widziani. – Zapewniamy balony w kształcie serc, rekina-niespodziankę, ściankę do zdjęć, a także ciasto, ciasteczka i inne słodkości za grosik do puszki dla Karolka – zachęcają organizatorzy. W czasie tej niezwykłej imprezy walentynkowej można będzie poznać głównego bohatera akcji. Karolek będzie w niej uczestniczył z rodzicami i bratem bliźniakiem Frankiem. Wydarzenie rozpocznie się o 9.30.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane