Zrewitalizują Park w Kossowej

23 lutego 2017 09:12:23

  Rozpoczynają się prace projektowe rewitalizacji Parku w Kossowej. Wójt gminy Brzeźnica zachęca mieszkańców do wypełnienia ankiety, która pomoże w określeniu kierunków prac projektowych.

  

Zrewitalizują Park w Kossowej

  Gmina Brzeźnica przystępuje do opracowania projektu rewitalizacji Parku w Kossowej. Wójt gminy Brzeźnica Bogusław Antos zwrócił się do mieszkańców o wypełnienie ankiety, która pomoże wyznaczyć kierunki prac projektowych.

- Zwracamy się z prośbą o odpowiedź na pytania w załączonej ankiecie. Państwa odpowiedzi ułatwią nam podjęcie decyzji o kierunku, w którym rewitalizacja powinna przebiegać. Prosimy również o udostępnienie wspomnień dotyczących przedwojennych i powojennych dziejów Kossowej, a także zdjęć/pocztówek przedstawiających dawne widoki  dworu, budynków gospodarczych i parku – dzięki nim łatwiejsze będzie odtworzenie historycznego wyglądu tego miejsca. Interesują nas także dzieje rodziny państwa Jaworskich - czytamy w wydanym komunikacie.

  

Ankietę można wypełnić drogą elektroniczną:

 

lub w formie papierowej.  W przypadku ankiety  papierowej wypełnioną ankietę należy złożyć w Urzędzie Gminy Brzeźnica, przekazać sołtysowi Kossowej lub przesłać droga mailową na adres e-mail:  gmina@brzeznica.pl w terminie do dnia 8 marca 2017 roku.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane