Turystki z Kotarbina

7 kwietnia 2017 19:55:02

  Turystki z ZS Nr 1 w Andrychowie nadal wśród najlepszych w kraju! 

  

Turystki z Kotarbina

  W poprzednim roku szkolnym Natalia Pabiś zajęła IV miejsce, a w tym roku w dniach 27-30 marca podczas odbywających się w Spale zawodach etapu centralnego IV Olimpiady Wiedzy o Turystyce  Dominika Jopek uczennica kl. 4t odniosła wielki sukces zajmując II miejsce w Polsce.

  Olimpiada odbywała się pod hasłem „Turystyka kulinarna – apetyt na region”. W zmaganiach finałowych Dominika zaprezentowała „Beskidzkie smaczki: placki, karpik i flaczki”, rozwiązała zadania z zakresu geografii, obsługi ruchu turystycznego, prawa o turystyce, marketingu oraz wykazała się umiejętnościami programowania wycieczki po Wiedniu z uwzględnieniem smaków i restauracji tego pięknego miasta.

  Organizatorem Olimpiady był Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego. Gratulujemy uczennicy i nauczycielom przedmiotów turystycznych Pani Małgorzacie Latała, Pani Justynie Kutyła, oraz Panu Piotrowi Zwieńczakowi, którzy przygotowali Dominikę i pomogli Jej w osiągnięciu sukcesu.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane