BUDOWA CERT – II ETAP ZAKOŃCZONY

22 grudnia 2018 17:31:29

  Zimowa aura nie była przeszkodą, aby zakończyć II etap budowy Centrum Edukacyjno – Rehabilitacyjno – Terapeutycznego w Wadowicach.

  

BUDOWA CERT – II ETAP ZAKOŃCZONY

  W drugim etapie budowy CERT wykonane zostały przyłącza wody, kanalizacji i  deszczówki. Wewnątrz budynku są już wylewki, tynki, instalacje elektryczne, instalacje wodno- kanalizacyjne, CO , a także wykonano elewację.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni, gdy patrzymy na nasz budynek. Powoli spełnia się nasze największe marzenie, jakim jest powstanie jednej placówki  całkowicie dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych.  Nie można zapomnieć o naszych darczyńcach, bez pomocy których byłoby nam bardzo ciężko osiągnąć ten cel - mówi Prezes Stowarzyszenia, Bogumiła Jończyk.

   

  Władze oraz członkowie Stowarzyszenia wciąż apelują o pomoc. Mimo, że budynek już stoi, nadal potrzebne są środki finansowe niezbędne do dalszych prac wykończeniowych. Wszystkich, którzy chętni są pomóc w budowie CERT zachęcamy do wpłat na konto bankowe:

Alior Bank
56 2490 0005 0000 4600 8902 9219 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane