Wydawnictwo Renoma

Targi Ślubne na Kocierzu

23 marca 2015 14:27:52

Po raz kolejny Hotel & SPA Kocierz zaprosił mieszkańców na doroczne Targi Ślubne.

Targi Ślubne na Kocierzu

  Imprezę w niedzielę 22 marca odwiedziło mimo zmiennej aury sporo osób. Podczas jej kulminacji odbyła się prezentacja bielizny wieczorowej, sukien ślubnych oraz poczęstunek przy muzyce.

  Modelki zaprezentowały suknie panien młodych z firmy Maripossa, a erotyczną bieliznę z andrychowskiej firmy Lorin.

  Kilkunastu wystawców z  Podbeskidzia i dalszych stron zaprezentowało odzież i obuwie, fotografię ślubną, biżuterię oraz dekoracje i przysmaki na stoły weselne. Firmy na stałe związane z ośrodkiem weselnym na "Kocierzu” promowały się w "Baciarskiej Chacie". Był to zespół muzyczno-wokalny Aramis z Andrychowa, żywiecka kapela góralska "Grojcowianie", a także dwie cukiernie - z Czernichowa i "Piskorek" z Nowej Wsi koło Oświęcimia.

  Zespoły grają na weselach organizowanych na Kocierzu. Pary młode, które w trakcie targów podpisały Ośrodkiem na Kocierzu umowę na zorganizowanie przyjęcia weselnego, otrzymały rabat.

  Niedzielne popołudnie na targach było dla wielu zwiedzających udane. Za  oknem ośrodka na przełęczy Beskidu  Małego widać było jeszcze wysokie kopy śniegu, ale wiosna gościła na stołach weselnych w postaci świeżych tulipanów i tortu wiosennego z Czernichowa. (WA)

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane