Wydawnictwo Renoma
Artykuł archiwalny

Poszukiwania zaginionego Mateusza

27 stycznia 2017 16:43:31

  Rodzina oraz policja proszą o pomoc w ustaleniu pobytu zaginionego mieszkańca Izdebnika.

Aktualizacja: 30 stycznia 2017 roku odowłano poszukiwania, zaginiony odnalazł się na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska.

  

Poszukiwania zaginionego Mateusza

  Komisariat Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej prowadzi poszukiwania zaginionego 26-letniego Mateusza Turek, mieszkańca miejscowości  Izdebnik.

- Wymieniony 25 stycznia 2017 w godzinach wieczornych wyjechał  z domu  samochodem marki Opel Corsa nr rej. KWA WH59 koloru niebieskiego (morski) z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania jak również  nie nawiązał kontaktu z rodziną - informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

  

W dniu zaginięcia ubrany był:

- w buty typu adidas koloru jasno zielonego, spodnie dżinsowe jasne nakrapiane białymi plamami, szerokie tzw. skejtowskie, kurtka materiałowa jasno-niebieska zapinana na zamek.

  

Rysopis zaginionego:

- wzrost ok. 180cm, średniej budowy ciała, waga ok. 80kg, oczy niebieskie, włosy krótkie, ciemny blond, zarost na twarzy (broda)

Znak szczególny: dwie blizny na czubku nosa.

  

  Policjanci poszukują zaginionego, jednakże zwracamy się również z prośbą do wszystkich osób, które od chwili zaginięcia widziały Mateusza Turek  lub też posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny na numer alarmowy 997 lub 33 876 66 07.

  

AKTUALIZACJA

W dniu 30 stycznia 2017 roku Komisariat Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej odwołuje poszukiwania za zaginionym Mateuszem Turek, który odnalazł się na terenie gm. Kalwaria Zebrzydowska.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Ostanio dodane