Wydawnictwo Renoma

Polska po przesileniu politycznym

30 stycznia 2017 18:53:16

  Znany publicysta Stanisław Michalkiewicz przyjechał do Wadowic z wykładem „Polska po przesileniu politycznym”. Spotkanie w Wadowickiej Bibliotece Publicznej było okazją do rozmowy na aktualne, gorące polskie tematy.

  

Polska po przesileniu politycznym

  Na zaproszenie Krzysztofa Pływacza, w Wadowicach gościł prawnik, redaktor i publicysta Stanisław Michalkiewicz. Podczas spotkania 28 stycznia 2017 roku w sali wykładowej Wadowickiej Biblioteki Publicznej redaktor mówił o przygotowanej alternatywie politycznej w dotychczasowej historii III RP.

  

  

  Z mieszkańcami Wadowic, na kanwie wykładu "Polska po przesileniu politycznym", autor rozmawiał również o aktualnych tematach i problemach związanych z życiem politycznym i gospodarczym w naszym kraju.

  Zdaniem publicysty gospodarki nie powinno się oddawać w ręce urzędników.

- Urzędnicy nie powinni zajmować się gospodarką. Urzędnicy posiedli bardzo ważną z ich punktu widzenia umiejętność, mianowicie umiejętność wyszukiwania sobie posad. I powierzanie akurat takim ludziom dyrygowania całą gospodarką, to jest moim zdaniem wyjątkowa lekkomyślność. Gospodarką powinni się zajmować przedsiębiorcy - mówił w Wadowicach Stanisław Michalkiewicz.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane