Wydawnictwo Renoma

FashionTV Model Search

23 marca 2017 09:00:35

  Rekord liczby uczestników dotychczasowych castingów regionalnych do Konkursu FashionTV Model Search padł w Mieście Królów Polskich – Krakowie. 18 marca 2017 roku w Galerii Krakowskiej odbyła się kolejna odsłona tego przedsięwzięcia. Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla uczestników oraz zwiedzających, a międzynarodowa ekipa FashionTV spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem. 

  

FashionTV Model Search

  W Krakowie konkursowe szranki stanęła rekordowa grupa ponad 250 osób z całego regionu, a nawet z zagranicy. Gra w Konkursie FTV Model Search toczy się o karierę w światowym modelingu, kontrakt z renomowaną, międzynarodową agencją modeli i modelek Rise Your Life oraz udział w ogólnopolskim finale konkursu FashionTV Model Search 2017, który odbędzie się we wrześniu b.r. roku w Warszawie.

  Jedną z głównych nagród jest też wyjazd na Paryski Tydzień Mody – najważniejszą imprezę fashion na świecie.

  Finalistami castingu regionalnego FashionTV Model Search 2017 w Krakowie zostali: Izabela Wójciak i Petro Hatiuk. Natomiast dzika karta powędrowała do Anny Sergiejewej.

  Wyboru dokonało jury w składzie: Kris Jamroz- bloger modowy, Monika Jarosz- tancerka, Izabela Andrychiewicz- makijażystka i stylistka, Martyna Andrzejczak- tancerka, Claudia Grabowska- blogerka i pasjonatka mody, Adriana Piątek- dziennikarka i choreograf, Piotr Czak- bloger modowy, Dawid Roślik- stylista i model, Dawid Berkowicz- aktor i artysta cyrkowy, Mikołaj Dziewoński- model, Bartosz Mróz- tancerz, Ian Rooth – piosenkarz.

  Wydarzenie wraz z galą finałową prowadziła Anna Ujma. O choreografię i stylizacje zadbał czołowy polski stylista i projektant Bjorn Svenson, makijaże wykonała firma KIKO MILANO, a fryzurami zajęli się specjaliści ze STREFY FRYZUR.

  Przygotowanie modelek i modeli należało do Nadii Dementchouk – Model’s Bookera i Katti Stepaniuk – choreografki. Gwiazdą wieczoru był doskonały wokalista Ian Rooth.

  Przedsięwzięciu w całej Polsce patronuje FashionTV - pierwsza telewizja tematyczna o zasięgu globalnym w całości poświęcona modzie. Jej głównymi partnerami są RYL Model Agency, AN Communication Anna Neneman  i Marka Maison Anoufa, która zasponsoruje wyjazd finalistów na Paryski Tydzień Mody. Patronami medialnymi są: FashionTV, RMF MAXXX, Businessman Today, JOY, portale Styl.pl, Maxmodels.pl, Magazyn Galerie Handlowe i portal Galeriehandlowe.pl, FashionPost.pl oraz Warsaw Highlights. Regionalnymi Partnerami Medialnymi byli: UJOT.FM i portal dla studentów  argis.net.pl.

  Konkurs FashionTV Model Search realizowany jest od 2003 roku praktycznie na całym świecie. Następne castingi już 25 marca w Rybniku i 8 kwietnia w Łodzi.

  Regulamin i informacje o konkursie na stronie www.fashionvpolska.pl oraz  www.facebook.com/fashiontvpolska

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane