Targi Andrychów 2017

Motoryzacyjne wariactwo w Andrychowie

14 maja 2017 23:43:49

  To była prawdziwa frajda dla fanów motoryzacji. Tysiące osób podziwiało, czasami wariackie, motoryzacyjne popisy. A wszystko przy pięknej, słonecznej pogodzie.

  

Motoryzacyjne wariactwo w Andrychowie

  W niedzielę 14 maja br. w Andrychowie odbyła się trzecia edycja motoryzacyjnej imprezy MOTO SHOW. Organizatorzy przygotowali sporo wydarzeń motoryzacyjnych oraz imprez towarzyszących.

 

  Niezmiennym zainteresowaniem cieszyły się pokazy driftu, widzowie z podziwem oglądali też popisy na motorze i quadzie. Wszystko ocierało się o nutę szaleństwa.

  Emocji nie zabrakło również podczas konkursów przeprowadzonych wśród samochodów zabytkowych, modyfikowanych i sportowych.

  W ramach MOTO SHOW Andrychów 2017 odbyły się także samochodowe zawody sportowe Rally Sprint, Stunt, pokazy rowerowe, Akrobacje pokaz strojów kąpielowych, taniec Pole Dance.

  Wybierano także Miss Moto Show, którą została Zuzanna Stwora.

 

 Przez cały czas trwania imprezy przygotowane były również atrakcje dla dzieci i młodzieży, takie jak m.in.: symulatory jazdy, zamki dmuchane, paintball, gokarty oraz samochody zdalnie sterowane.Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane