Targi Andrychów 2017

Będzie Piknik Charytatywny dla Tomka

8 sierpnia 2017 09:55:55

Druhowie i sportowcy zapraszają na piknik charytatywny „Dla Tomka”.

Będzie Piknik Charytatywny dla Tomka

  Druhowie z OSP Woźniki wspólnie ze sportowcami z LKS WiIkliniarz Woźniki organizują piknik, z którego dochód przeznaczony będzie w całości na leczenie ich kolegi, 25-letniego druha Tomka, który niedawno przeszedł ciężką operacją. Rehabilitacja jest kosztowna.

  

  Zazwyczaj strażacy pomagają innym, ale teraz pomocy wymaga jeden z nich. 25-letni druh z OSP Woźniki przeszedł niedawno ciężką operację. Dalsze leczenie i rehabilitacja jest kosztowna, stad koledzy strażacy postanowili pomóc swojemu koledze.

- Serdecznie zapraszamy na piknik charytatywny. Zebrane środki, będą przekazane naszemu druhowi Tomkowi, który miał poważna operacje — zachęcają druhowie.

  

  Strażacy przygotowali sporo atrakcji, m.in loterię fantową, licytacje, mecz piłki nożnej, jazdę quadem, motocyklem lub koniem, obficie zaopatrzony bufet i wiele innych. Nie zabraknie też zumby, pokazów strażackich a wieczorem zabawy tanecznej pod gwiazdami.

  

  Piknik charytatywny dla druha Toma odbędzie się w niedzielę (13.08) od godziny 14:00 na stadionie LKS Woźniki.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane