Wydawnictwo Renoma

Festiwal Reggae na Wenecji

25 sierpnia 2017 22:23:37

  Bulwary nad Skawą tętnią w rytmie reggae. Wieczorny koncert zespołów reggae poprzedziło szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych. Gwiazdą piątkowego wieczoru był Kamil Bednarek. 

  

Festiwal Reggae na Wenecji

  Przez trzy dni bulwary nad Skawą zamieniły się w miasteczko reggae. Już w czwartek utworzono specjalną strefę dla namiotów, a dzień zakończono projekcją filmu pt. "W drodze do Jah".

  W piątek wieczorne koncertowanie poprzedził pełen wachlarz atrakcji, przygotowany zarówno dla najmłodszych jak i dla starszych uczestników. Przeprowadzono m.in. animacje oraz warsztaty, odbyło się także spotkanie z podróżnikiem. Każdy znalazł coś dla siebie.

  Podczas wieczornego koncertu wystąpili Beniamin, Jafia, Tabu oraz Kamil Bednarek. Z kolei w sobotni wieczór na Wenecji pokażą się Big UP, BOB ONE & BAS TAJPAN oraz O.S.T.R.

  Organizatorem Wadowickiego Festiwalu Międzykulturowego - "Reggae Most 2017" jest Wadowickie Centrum Kultury.Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane