Trzy spektakle w 5 dni!

11 października 2017 18:07:57

  W Wadowicach miłośnicy teatrów nie będą się nudzić przez najbliższe kilka dni! Spektakl muzyczny, amatorski spektakl młodzieżowy oraz taneczna sztuka irańska na deskach scen Wadowickiego Centrum Kultury od 13 do 17 października!

  

Trzy spektakle w 5 dni!

  Od piątku 13 października w Wadowickim Centrum Kultury rozpocznie się teatralna gratka dla wszystkich entuzjastów tej dziedziny sztuki. Pierwszy seans skierowany jest wyłącznie do studentów Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wydarzenie teatralne z elementami recitalu tworzy 13 mniej i bardziej znanych utworów muzycznych z tekstami m.in. Włodzimierza Wysockiego, Edwarda Stachury, Jana Tomaszewskiego, Ludwika Jerzego Kerna oraz Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Dwa dni później - 15 października o godz. 18:00 Teatr Młodzieżowy Sokół przedstawi wspólną opowieść o młodym człowieku, który - jak obecnie wielu jego rówieśników - postanawia rozpocząć karierę blogera. Spektakl pt. “#allONE” do tej pory prezentowany był dwukrotnie: premierowo oraz pozakonkursowo w ramach 44. Wadowickich Spotkań Teatralnych „Zgraja”.

  Trzecim spektaklem będzie irańska produkcja - pierwsza tego typy w Wadowicach!,  która opiera się głównie na tanecznych sekwencjach, a fabułę ujawnia narrator w języku polskim. Dramat romantyczny  "Shirin" 17 października o godz. 18:00 przeniesie widzów w świat i życie Irańczyków.

  

  A to jeszcze nie koniec teatralnych wrażeń  w Wadowickim Centrum Kultury... Zachęcamy do odwiedzania strony www.wck.wadowice.pl

 

Bilety na spektakl “#allONE” - 10 zł, natomiast wstęp na spektakl wtorkowy „Shirin” jest bezpłatny.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane