Wydawnictwo Renoma

Premiera teledysku Kariny Opyrchał

26 października 2017 19:42:34

  Najnowszy teledysk wadowiczanki Kariny Opyrchał do piosenki „Symfonia Odwagi” jest już dostępny na oficjalnym kanale wokalistki.

  

Premiera teledysku Kariny Opyrchał

  W czwartek, 26 października 2017 roku miała miejsce premiera najnowszego teledysku Kariny Opyrchał do singla „Symfonia Odwagi”. Jest to kolejny utwór pochodzącej z Wadowic wokalistki, utrzymany w stylistyce popowej.

  „Symfonia Odwagi” - to mądra, z głębokim tekstem piosenka, niosąca wielkie przesłanie. Do piosenki Wokalistki powstał także teledysk, który został nakręcony w bajkowych ogrodach botanicznych, z odrobiną gotyckiego stylu.

  

  

  To zarys pięknego teledysku, który ma w sobie wiele tajemnic i został dokonany w Niemczech. Scenografia jak i Kostiumy tworzą wakacyjny klimat. Utwór jest bardzo dynamiczny, energetyczny i optymistyczny.

   

 

Karina Opyrchał - to tajemnicza z wyglądu dziewczyna, która uwielbia wyzwania artystyczne. Ta młoda wokalistka wychowała się w Wadowicach, a obecnie mieszka w Niemczech. Pochodzi z muzycznej rodziny i od najmłodszych lat udziela się wokalnie w różnorodnych przedsięwzięciach muzycznych. Jest również absolwentką Szkoły Wokalno-Aktorskiej w Krakowie. Znana jest z własnych interpretacji popularnych przebojów, które wykonuje solo, a także z innymi wokalistami.

  Ponadto zawodowym zajęciem Kariny jest fotomodeling. Kiedy potrzebuje się wyciszyć - zwiedza nowe miejsca na świecie podróżując i pokonując rocznie tysiące kilometrów. Wokalistka aktywnie bierze udział w licznych festiwalach ogólnopolskich, a także jest laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych w Polsce oraz zagranicą. Jednym z największych osiągnięć artystki jest zajęcie III miejsca na Międzynarodowym Festiwalu "Intershow" w 2017 r.

  Artystka skupia się obecnie nad swoim autorskim materiałem utrzymanym w stylistyce popowej. 3 kwietnia odbyła się premiera pierwszego autorskiego singla „Powiedziałeś mi” z teledyskiem, nakładem wytwórni Delphy Records.

  Wokalistka pracuje nad kolejnym materiałem, 26 października zaplanowana jest premiera drugiego singla wraz z teledyskiem. Singiel dostępny będzie również na platformach streamingowych: 23 letnią Wadowiczanke do współpracy zaprosił producent Konrad Leszczyński, który współpracował z takimi artystami jak Honorata Skarbek Honey, Radek Tarach czy Saszan.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane