Wydawnictwo Renoma

Rozbujajmy nasz umysł!

5 listopada 2017 07:00:08

  14 listopada w całym kraju obchodzić będziemy Ogólnopolski Dzień Seniora. W związku z tym wydarzeniem Wadowicka Biblioteka Publiczna, Escape Room “SherLOCK” Wadowice oraz Fundacja Rozbujajmy Towarzystwo zapraszają wszystkich seniorów (osoby w wieku 50+) na specjalnie przygotowany wieczór łamigłówek pod hasłem “Rozbujajmy nasz umysł!”.

  

Rozbujajmy nasz umysł!

  Będzie to świetna okazja, by zmierzyć się z ciekawymi ćwiczeniami matematycznymi, językowymi i pamięciowymi. Organizatorzy gwarantują, że nie zabraknie interesujących zagadek oraz gier intelektualnych, a jak sami mówią: “W całym wydarzeniu liczy się przede wszystkim wzajemna współpraca, zdrowa rywalizacja i dobra zabawa”.

  Wieczór łamigłówek jest bezpłatnym wydarzeniem, skierowanym do osób powyżej 50 roku życia. Impreza odbędzie się we wtorek, 14 listopada, w godzinach od 16:00 do 18:00 w Wadowickiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Legionów 1.

  Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zgłoszenia przyjmowane są do 12 listopada pod numerem 791-591-959.

   

Serdecznie zapraszamy!

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane