W Dzień Flagi RP pobiegnie biało-czerwona sztafeta!

16 kwietnia 2018 13:00:08

  Młodzieżowa Rada Miejska w Wadowicach, włączając się w obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, zaprasza do wzięcia udziału w wyjątkowym i niepowtarzalnym biegu "Sto na sto. Biało-czerwona sztafeta".

  

W Dzień Flagi RP pobiegnie biało-czerwona sztafeta!

  W wielkiej, stuosobowej sztafecie pobiec będzie mógł każdy. Zawodnicy startować będą w biało-czerwonych parach (jeden zawodnik pobiegnie w białej koszulce, a drugi w czerwonej; koszulki zapewnia Organizator). Do pokonania będzie tylko 400 metrów (po bieżni wokół boiska na Stadionie Miejskim Skawa w Wadowice).

  W tym biegu nie będzie liczyć się czas, a przyjazna atmosfera świętowania stulecia niepodległości. Pierwsza para wystartuje o godzinie 11:11 - tak nawiązujemy do daty 11 listopada. Przed startem uczestnicy sztafety rozgrzeją się w rytmach zumby, a dla każdego startującego przygotowaliśmy pyszną kremówkę!

  Dodatkowo każdy, kto zjawi się 2 maja na Stadionie, by dopingować zawodników, będzie mógł wziąć udział w Quizie Patriotycznym, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody od naszych sponsorów.

  

  Na Stadion zapraszamy już od godz. 10:00 do strefy rekreacyjnej na stoiska naszych partnerów, a także do wzięcia udziału w grach i zabawach ruchowych. Ciągle aktualizowana lista partnerów i sponsorów Sztafety znajduje się w opisie wydarzenia na Facebooku.

  


Na bieg zapisać można się przez formularz Google:

https://goo.gl/forms/R0i5cevdSgxkgCjk1

Link do wydarzenia na Facebooku:

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane