Kogo odznaczyli w tym roku ?

4 maja 2018 15:22:42

  W Święto Konstytucji 3 Maja w Andrychowie złożono kwiaty i nadano medal "Zasłużony dla Gminy Andrychów".

  

Kogo odznaczyli w tym roku ?

 Obchody rozpoczęły się placu Mickiewicza, gdzie przewodniczący Rady Miejskiej w Andrychowie - Roman Babski uroczyście przywitał wszystkich zebranych, podziękował za patriotyczną postawę i złożył życzenia strażakom z okazji ich zbliżającego się święta.

 Podczas uroczystości wystąpiła Orkiestra Dęta OSP Roczyny, która zagrała kilka pieśni patriotycznych. W uroczystym pochodzie wziął także udział Szwadron Ułanów im. 21 Pułku Ułanów Nadwiślańskich.

 Uczniowie Zespołu Szkół ZDZ w Andrychowie z Pododdziału Reprezentacyjnego klas mundurowych zaprezentowali pokaz Sztuk Walki, który okazał się wspaniałym widowiskiem.


 Następnie uroczysty pochód przemaszerował pod tablicę pamiątkową na ul. Szewskiej, gdzie delegaci złożyli wiązanki kwiatów.

 Jak co roku, 3 Maja przyznano także wyjątkowe odznaczenie dla mieszkańca Gminy Andrychów. W tym roku, medal "Zasłużony dla Gminy Andrychów" otrzymał Andrzej Fryś - były członek Rady Miejskiej i działacz społeczny.

{{gallery_44718}}

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane