Kremówkowa Chwila Rozkoszy

19 maja 2018 15:18:08

  Kremówka z wadowickiej kawiarni „Chwila rozkoszy” zastała uznana przez jury za najlepszą w tegorocznej edycji konkursu „Kremówkowy Zawrót Głowy”.

  

Kremówkowa Chwila Rozkoszy

  Jury ze zwycięzcą 4. Edycji MasterChefa Damianem Kordasem na czele nie miało łatwego zadania podczas oceny wadowickich kremówek. Wadowiccy cukiernicy specjalizują się bowiem w kremówkach, które furorę zdobyły po tym, jak na wadowickim rynku opowiedział o nich Ojciec Święty Jana Paweł II.

  Do tegorocznej edycji konkursu „Kremówkowy zawrót głowy” przystąpiły cztery cukiernie: Cukiernia „U Lenia”, Kawiarnia „Galicjanka”, Kawiarnia „Chwila Rozkoszy” oraz Ciastkarnia „Rarytas”.

  Oceny papieskich kremówek wraz z Damianem Kordasem podjęli się również: Grzegorz Lipiec z Zarządu Województwa Małopolskiego oraz wiceburmistrz Wadowic Ewa Całus.

  Zdaniem jury wybór najlepszej kremówki był bardzo trudny, wszystkie kremówki serwowane przez cukiernie stały na bardzo wysokim poziomie.

  Jednak jury musiało wskazać tę najlepszą i wybrało kremówkę przygotowaną przez Kawiarnię „Chwila Rozkoszy”. Tę kremówkę jury wybrało jednogłośnie, a Kawiarnia „Chwila Rozkoszy” otrzymała Certyfikat na najlepszą kremówkę, którym będzie mogła posługiwać się przez najbliższy rok.

  Kawiarnia „Chwila Rozkoszy” mieści się w Galerii Handlowej „Dominik” przy ul. Poprzecznej w Wadowicach.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane