Motoryzacyjne show w Andrychowie

27 maja 2018 20:18:58

 W niedzielę w Andrychowie po raz czwarty odbyła się impreza zorganizowana przez miłośników motoryzacji. Moto Show, to nie tylko zlot samochodów szybkich, modyfikowanych i sportowych, ale również zabytkowych.

  

Motoryzacyjne show w Andrychowie

  Organizatorzy imprezy zadbali o bogate zaplecze atrakcji, oprócz pokazów samochodowych, były także akrobacje quadem i rowerem, stunt i drifty.

  Dla dzieci i młodzieży przez cały dzień dostępne były: gokarty, paintball, symulator jazdy, zamki dmuchane i samochody zdalnie sterowane.

 W kategorii samochodów zabytkowych wyłoniono dwóch zwycięzców: najstarszy i najładniejszy pojazd. Najstarszy okazał się VW Garbus z 1961, a najładniejszy Fiat z 1978.

  Przeprowadzono również konkurs w kategorii pojazdów modyfikowanych, mających najniższe podwozie oraz na najgłośniejszy wydech.

 Dla najodważniejszych organizatorzy przygotowali tor gokartowy, dzięki któremu każdy uczestników Moto Show mógł poczuć się jak zawodowiec. Impreza cieszyła się wielkim powodzeniem, tysiące mieszkańców Andrychowa i okolic, przez cały dzień podziwiało motoryzacyjne atrakcje.Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane