Gala Szkoły Tańca Impuls

14 czerwca 2018 21:13:04

  Szkoła Tańca IMPULS dokonała podsumowania sezonu 2017/2018. Dzieci i młodzież zaprezentowały swoje taneczne zdolności, a ich występy w Wadowickim Centrum Kultury nagradzane były gromkimi brawami.

  

Gala Szkoły Tańca Impuls

  W Sali Kameralnej Wadowickiego Centrum Kultury odbyła się doroczna Gala Szkoły Tańca Impuls, podsumowująca taneczny sezon 2017/2018. Z roku na rok poziom taneczny uczestników wzrasta, dzieci i młodzież bierze udział w wielu konkursach, turniejach ogólnopolskich, przywożąc coraz większe laury.

  Podczas prezentacji dzieci i młodzież zaprezentowały swoje talenty, potwierdzając to, czego zdążyły się nauczyć w minionym sezonie szkolnym. Zaprezentowały się wszystkie grupy baletowe od 4 do 15 lat. Baletowa Grupa młodsza zatańczyła walczyka, Grupa druga wystąpiła do muzyki Straussa, a Grupa 3 musiała niestety zaprezentować swoje umiejętności w okrojonym składzie.

    

  

  Na scenie zaprezentowała się również Maja Kłaput - solistka z formacji impuls Team, uczestniczka wielu warsztatów zdobywająca wiele nagród  m.in. wyróżnienie 1-go stopnia na zawodach ogólnopolskich Talent Show oraz nominację do nagrody Talent 2018.

  Po Mai na scenie pojawiła się grupa hip-hopowa, a po niej duet Nikola Giermańska i Aleksandra Bryzek. Dziewczyny wchodzą w skład formacji Impuls Team, swoją choreografię stworzyły w trakcie zajęć choreograficznych . Dziewczyny występowały na ogólnopolskich zawodach  takich jak CLIP ART DANCE, zdobyły wyróżnienie oraz TALENT - SHOW - wyróżnienie I-go stopnia.

  Świetnie na deskach WCK zaprezentowała się Formacja Impuls Team, która na zawodach reprezentuje Studio Impuls. Formacja w tym roku ma na swoim koncie takie osiągnięcia jak: wyróżnienie III stopnia w zawodach ogólnopolskich Talent Show, 6 miejsce na ogólnopolskim beskidzkim festiwalu tańca, 2 miejsce na zawodach Dzień Tańca i tym samym nominację do wojewódzkich zawodów Talenty Małopolski .

  W skład Formacji Impuls Team wchodzi również Duet Maja Kłaput i Justyna Cieślica. Dziewczyny swoją choreografię stworzyły w trakcie zajęć choreograficznych. Ich układ choreograficzny zapewnił dziewczynom drugie miejsce na ogólnopolskich zawodach Clip artbDance.

  Furorę na scenie zrobiła również  Formacja Impuls Team Kids - grupa przygotowująca się do uczestnictwa w zawodach.

- W tym roku nasze dzieciaki rywalizowały na dużej scenie podczas zawodów Dzień Tańca. Przewiduję, że jest przed nimi wiele, wiele sukcesów - mówiła prowadząca Galę Katarzyna Boroń.

 Z kolei Duet Julia Łężniak i Nikola Bernaś, to stały duet Studia Impuls współpracujący z choreografką. W tym roku towarzyszyło im podium podczas takich zawodów jak CLIP ART DANCE - zawody ogólnopolskie 3-cie miejsce: Dzień Tańca - 2 miejsce. Dziewczyny dostały nominacje do Talentów Małopolski  na szczeblu wojewódzkim. Pomimo młodego wieku mają duże doświadczenie, ogrom pracy i wygranych.

  Podczas Gali zaprezentowano po raz pierwszy choreografię w technice tańca Moder Jazz do coveru utworu Adele "Hello".

  Gwiazdą wieczoru był solista Kacper Kozioł, który specjalizuje się w  freestyle'u . Uwielbia tworzyć i jest w tym bardzo kreatywny, a jego pokazy są na wysokim poziomie. Do jego osiągnięć zaliczają się: 2 miejsce w zawodach Equrrola Challenge - Kraków, 3 miejsce Equrrola Challenge - Warszawa, nominacja do Talentów Małopolski, wyróżnienie-Zawody Ogólnopolskie Clip Art Dance;1 miejsce w kat. Streeat Dance Egorrola Challenge; 3 miejsce w MDT CUP 2018. Kacper Kozioł uczestniczył w streetowych kontestach: Tasy Vibe, Śląska Biba.

  Występy taneczne zakończono niespodzianką - pokazami tanecznymi w wykonaniu instruktorów: Konrada oraz Anety.

  Zgromadzeni na widowni rodzice i opiekunowie gromkimi brawami nagradzali występy swoich utalentowanych pociech.

  W ostatniej części Gali Szkoły Tańca Impuls odbyło się losowanie atrakcyjnych nagród oraz sesja fotograficzna.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane