Wypadki na krajówce

15 czerwca 2018 11:56:07

  Na drodze krajowej nr 28 w gminie Mucharz w ostatmim czasie miały miejsce groźne dwa wypadki. Doszło do zapalenia się samochodu osobowego oraz do zderzenia trzech samochodów.

  

Wypadki na krajówce

  W sobotę (9.06) kierowca renault jadący z Wadowic w stronę Suchej Beskidzkiej w miejscowości Mucharz, zauważył dym i wydobywający się ogień z przodu swojego pojazdu. Zatrzymał się i wezwał pomoc.

  Na miejsce przybyli strażacy zawodowi z JRG Wadowice, oraz ochotnicy z OSP Mucharz i OSP Koziniec-Centrum, którzy przystąpili do gaszenia pojazdu. Niestety, kiedy jednostki pojawiły się na miejscu, pożar był już w bardzo rozwiniętej postaci.

  Mimo szybkiej akcji gaśniczej spłonął prawie całkowicie. Nadaje się już tylko na złom. Najprawdopodobniej doszło do zwarcia instalacji elektrycznej w komrorze silnika.

      

  W czwartek (14.06) na granicy Skawiec i Tarnawy, zderzyły się trzy samochody: dwa samochody osobowe i jeden ciężarowy.wyniku zderzenia kierowca ciężarówki stracił panowanie nad autem, wypadł z drogi i zjechał z wysokiej skarpy.

  W działaniach brały udział JRG Wadowice, JRG Sucha B. OSP Koziniec-Centrum, Policja oraz ZRM polegały one na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy poszkodowanym oraz posprzątaniu drogi. 

Na szczęście i w jednym i drugim wypadku nie doszło do ofiar śmiertelnych.

(FOTO: OSP Mucharz)

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane