OSP Przytkowice dominuje w województwie

20 czerwca 2018 09:30:46

  Młodzi z OSP Przytkowice dominują już nie tylko w gminie, powiecie ale też w województwie! W sobotę w Wieliczce odbyły się VI Wojewódzkie Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych CTiF. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Przytkowice sekcja dziewcząt i chłopców wywalczyła  I miejsce w tych zawodach. Gratulujemy doskonałego występu i życzymy kolejnych sukcesów!

  

OSP Przytkowice dominuje w województwie

  W dniu 16.06.2018 roku na obiekcie Małopolskiej Areny Lekkoatletycznej w Wieliczce odbyły się VI Wojewódzkie Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych CTiF.

 

  Drużyna MDP Przytkowice sekcje dziewcząt i chłopców reprezentowała Gminę Kalwaria Zebrzydowska oraz powiat Wadowicki. Po zakończeniu wszystkich konkurencji okazało się, że młodzież reprezentująca OSP Przytkowice stanęła na najwyższym stopniu podium zajmując pierwsze miejsca w swoich kategoriach.

  W związku z czym już na początku września, MDP Przytkowice dziewczęta i chłopcy reprezentować będą województwo Małopolskie na Ogólnopolskich Zawodach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych które odbędą się w Koninie.

 

  - Za ogrom pracy, wyrzeczeń, kontuzje i poświęcony czas, na przygotowanie drużyn, do zawodów Dziękujemy zawodnikom oraz opiekunom drużyny MDP, których po tak wielkim sukcesie, należy wymienić z imienia i nazwiska – mówi Burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyn Ormanty

 


  Klasyfikacja końcowa poszczególnych miejsc na podium przedstawia się następująco:

  Grupa Dziewcząt
1. Miejsce OSP Przytkowice 1050,92 punktów
2. Miejsce OSP Ptaszkowa 1039,24 punktów
3. Miejsce OSP Pałecznica 1028,43 punktów

  Grupa Chłopców
1 Miejsce OSP Przytkowice 1048,99 punktów
2. Miejsce OSP Łuczyce 1033,99 punktów
3. Miejsce OSP Górka 1030,26 punktów.

- W imieniu Zarządu OSP Przytkowice szczególne podziękowania składamy dla LKS Sokół Przytkowice oraz MKS Kalwarianka, za udostępnienie swoich obiektów sportowych.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane