Święto Gminy Mucharz

25 czerwca 2018 11:00:32

  Na stadionie sportowym w Skawcach zorganizowano XVI Dni Ziemi Mucharskiej. Organizatorzy przygotowali sporo wydarzeń kulturalnych, rekreacyjnych, zabaw dla dzieci i atrakcji dla dorosłych.

  

Święto Gminy Mucharz

  Mimo niesprzyjającej aury, mieszkańcy gminy Mucharz bawili się podczas tegorocznych Dni Ziemi Mucharskiej. Imprezy kulturalne i rekreacyjne, gry i zabawy dla dzieci oraz występy artystycznie zorganizowano w sobotę 23 czerwca br. na obiekcie sportowym w Skawcach.

  Organizatorami tej dorocznej imprezy były: Gmina Mucharz oraz Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Mucharzu.

  W sobotnie popołudnie mucharskiej publiczności zaprezentowały się formacje taneczne: „Abra Kadabra” z Mucharza, „Puls” z Jaszczurowej, „Hokus Pokus” z Mucharza.

  Na scenie wystąpiły zespoły regionalne: „Mali Stronianie”, Kozinianie”, Jaszczurowianki” oraz słowacki zespół z Ochodnicy.

  Zgromadzona publiczność miała okazję posłuchać lwowskich piosenek i żartów w wykonaniu Wojciecha Hebla.

  Gwiazdą wieczory był zespół „LOOLS”, a święto gminy Mucharz zakończono festynem oraz pokazem sztucznych ogni.

  Organizatorzy przygotowali dla dzieci pełen atrakcji dziecięcy ogród, a panie z Kół Gospodyń Wiejskich potrawy regionalne. Szczególnym „wzięciem” cieszyły się prażone.

  Wydarzenia związane z obchodami święta gminy Mucharz uzupełniła wystawa fotograficzna prezentująca partnerskie gminy Mucharz i Ochodnicę. 

 

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane