Rocznica Habemus Papam w Wadowicach

15 października 2018 18:40:08

  Koncertem Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej pod batutą Maestro Przemysława Piotra Pasternaka uczczono w Wadowicach jubileusz 40. rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Na scenie pojawili się również młodzi polscy wokaliści, a gwiazdą wieczoru była Beata Kozidrak.

  

Rocznica Habemus Papam w Wadowicach

  W niedzielny wieczór, 14 października br. na wadowickim rynku wypełnionym mieszkańcami rozbrzmiewała muzyka Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej, grającej pod przewodnictwem maestro Przemysława Pasternaka oraz śpiewy Chóru Uniwersytetu Śląskiego „Harmonia” i wokalistów.

  Koncert został zorganizowany przez Gminę Wadowice z okazji 40. rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Stolice Piotrową. Gwiazdą wieczoru była Beata Kozidrak, która ciepło przyjęta przez mieszkańców, wykonała kilka znanych utworów.

  Na wadowickiej scenie wystąpili również młodzi wokaliści: Zosia Nowakowska, Hanna Okońska, Marta Moszczyńska, Michał Gashoo Gasz, Filip Lato oraz Szymon Grzybacz.

  Koncert poprowadzili Karolina Zagodżoń oraz Jakub Kucner. Podczas koncertu wyświetlane były sceny z całego pontyfikatu Jana Pawła II.Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane