Wielkanoc2019pl

Nowa edycja Klubu Małego Podróżnika

7 stycznia 2019 17:59:28

  WCK uruchamia kolejne grupy uwielbianych przez dzieci zajęć w ramach "Klubu Małego Podróżnika". Cykl już od dwóch lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i dlatego w tym roku powstaną aż 4 grupy warsztatowe. Pierwsze zajęcia odbędą się już 7 stycznia!

  

Nowa edycja Klubu Małego Podróżnika

  Cykl zajęć trwać będzie od stycznia do czerwca 2019 roku. W tym roku ze względu na bardzo duże zainteresowanie tematem, oprócz dwóch grup zamkniętych, które będą spotykać się w drugi czwartek danego miesiąca uruchomione zostaną dwie dodatkowe grupy otwarte na zapisy miesięczne. W tym roku po raz pierwszy na zajęcia mogą uczęszczać dzieci już od 4 lat. Dla grup otwartych zajęcia prowadzone będą w drugi poniedziałek każdego miesiąca według poniższego schematu:

16:15 – 17:15 – warsztaty dla dzieci w wieku 4 – 6 lat

17:30 – 18:30 – warsztaty dla dzieci w wieku 7 – 9 lat

  Każdy z małych odkrywców na początku swojej przygody otrzyma od organizatorów paszport, do którego będzie zbierał pieczątki z warsztatów, a także „Notatnik podróżnika” - miejsce gdzie dzieci będą wpisywać swoje przygody i ciekawostki. Najbliższe spotkanie odbędzie się już 7 stycznia w sali kameralnej WCK, dlatego zainteresowani rodzice proszeni są o zgłoszenie mailowe na adres malypodroznik@wck.wadowice.pl Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń mailowych.

  Zapisy na poniedziałkowe zajęcia „Klubu Małego Podróżnika” będą przyjmowane zawsze 1 dnia każdego miesiąca. Opłata za zajęcia wynosi 10 zł. Szczegóły oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej Wadowickiego Centrum Kultury: www.wck.wadowice.pl

  Tematem pierwszego spotkania będzie Magiczne Maroko. Na warsztatach dzieci dowiedzą się min. jak zapalić lampę oliwną, czy marokańskie dywany latają, jak wygląda życie berberyjskich dzieci. Najmłodsi razem z podróżnikami z Poznajemy Świat wybiorą się na Saharę, do farbiarni skór i tkanin oraz na parzoną w srebrnym imbryku herbatę.

  

Więcej informacji oraz regulamin na stronie www.wck.wadowcie.pl

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane