To był nasz Dzień babci i wnuczki!

28 stycznia 2019 11:18:08

  W Domu Strażaka w Choczni, 24 stycznia 2019 r. spotkały się babcie i wnuczki. Działo się wiele… -  trzy równolegle prowadzone warsztaty pozwoliły każdemu znaleźć coś dla siebie i wykazać się na polu w którym dobrze się czuje.

  

To był nasz Dzień babci i wnuczki!

  Dzieci w towarzystwie babć mogły przygotować poczęstunek na warsztacie kulinarnym – przyrządzono zdobione babeczki, zabawne przekąski z warzyw i owoców, kanapeczki, szaszłyki.

  Babcie nauczyły wnuki i wnuczków czegoś nowego, a przy okazji przygotowały poczęstunek dla wszystkich uczestników spotkania. Równocześnie trwały warsztaty: dekoracyjny (gdzie babie nauczyły wnuczki i wnuczków przygotowania bibułkowych kwiatów i koszyczków) i trudniejszy warsztat – szycia (na którym rozpoczęło się przygotowania gorsetów do strojów krakowskich dla dziewczynek).

Impreza została przygotowana w ramach „Szkoły Liderów i Liderek Społecznych”.„Szkolenie realizowane jest w ramach projektu Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Małopolska Zachodnia, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020”.

  

Więcej o projekcie: http://bis-krakow.pl/2018/04/03/szkola-liderow-mz/

Joanna i Marzena

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane