Zabił się na budowie

8 lutego 2019 13:43:39

  Pracownik firmy budowlanej spadł z dachu budowanego budynku handlowego i nie odzyskał przytomności. Pomimo prowadzonej 40-minutowej reanimacji mężczyzna nie odzyskał funkcji życiowych.

  

Zabił się na budowie

  W piątek, 8 lutego br. na budowie w Kalwarii Zebrzydowskiej doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku. Pracownik firmy budowlanej podczas prowadzonych prac na dachu budynku handlowego w stanie surowym spadł z dachu na podłoże betonowe. Stąpając po tzw. łatach, jedna deska nie wytrzymała ciężaru i 26-letni mężczyzna wylądował na betonie.

  Na miejsce wypadku wezwano Pogotowie Ratunkowe, do akcji ratowniczej dołączyli również strażacy wracający z akcji gaśniczej w Lanckoronie.

  Ze względu na ciężkie obrażania, jakie doznał poszkodowany pracownik, wezwano również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe z Krakowa, który miał przetransportować poszkodowanego do szpitala specjalistycznego w Krakowie. Jednak podjęta akcja ratunkowa nie przyniosła skutku. Pomimo prowadzonej przez 40 minut akcji reanimacyjnej, mężczyzny nie udało się uratować.

   

  Okoliczności i przyczyny, jak doszło do tego tragicznego zdarzenia ustala policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wadowicach.

(fot.: kalwaria24.pl)

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane