Koncert „Decalogue”

19 maja 2019 10:55:35

 W sobotni wieczór (18 maja) na wadowickim rynku odbył się koncert pt „Decalogue  Jan Paweł II -Pasterz Świata”. Widowisko muzyczne było zwieńczeniem całodniowych obchodów 99. rocznicy urodzin papieża Jana Pawła II.
 

Koncert „Decalogue”

 Ze względu na złą pogodę koncert rozpoczął się z opóźnieniem, przez co niewielu zdecydowało się pozostać na rynku. Jednak ci którzy zostali mogli wysłuchać wspaniałych utworów w wykonaniu  solistów, duetów, orkiestr i chórów.


 Narrację koncertu prowadzili aktorzy Małgorzata i Paweł Królikowscy. Podczas koncertu wystąpili: Levi Sakala, Mietek Szcześniak, Andrzej Lampert, Marcin Spenner & Piotr Łukaszewski, Father Stan Fortuna - Francesco Productions, Józef Skrzek, Darek Malejonek MALEO, Marcin Pospieszalski, Adeb Chamoun Trio, Jan Trebunia-Tutka, Orkiestra Filharmonii Śląskiej oraz Polski Chór Kameralny pod batutą maestro Jana Łukaszewskiego.


 Organizatorem koncertu było Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II oraz Gmina Wadowice.Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane