Rajd Pojazdów Zabytkowych

26 maja 2019 18:55:50

  Na malowniczej trasie III Rajdy turystycznego Pojazdów Zabytkowych „Monte Lanckorona 2019” znalazły się również Wadowice.

  

Rajd Pojazdów Zabytkowych

  Grupa „Lanckorońskie Automobile” zorganizowała w niedzielę 26 maja br. III Rajd Turystyczny Pojazdów Zbytkowych. Tradycyjnie bazą rajdu pozostał lanckoroński rynek.

  Trasa rajdu liczyła blisko 100 km i przebiegała przez malownicze tereny Lanckorony, Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic oraz Suchej Beskidzkiej. Część rajdu prowadziła

  Uczestnicy rajdu mieli do zaliczenia pięć punktów kontrolnych z pytaniami dotyczącymi historii motoryzacji/rajdów, muzyki oraz filmów/seriali, były także próby sprawnościowe – zadania na precyzję przejazdu.

  Drugi punkt kontrolny został usytuowany na wadowickim rynku. W południe na płytę rynku zaczęły zjeżdżać zabytkowe samochody, budząc spore zainteresowanie mieszkańców oraz turystów i pielgrzymów przebywających w tym czasie w papieskim grodzie.Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane