Święto Gminy Wieprz

1 czerwca 2019 21:40:13

 W sobotę  (1 czerwca) na boisku sportowym LKS "Orzeł" w Wieprzu odbyło się tradycyjne Święto Gminy Wieprz. Na uczestników czekało sporo atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

 

Święto Gminy Wieprz

 Impreza rozpoczęła się od koncertu orkiestry dętej, który zachwycił delegatów z Szennej na Wegrzech, którzy przyjechali do Wieprza w ramach odwiedzin miejscowości partnerskiej.

 Podczas imprezy odbył się także Jarmark Produktu Lokalnego organizowany przez Lokalną Grupę Działania "Dolina Soły". Przedstawiciele stowarzyszenia promowali lokalne produkty i rękodzieło. Podczas jarmarku można było spróbować miejscowych specjałów i nabyć ręcznie robione drobiazgi. Na stoiskach pojawiły się ręcznie hafotwane chusty, serwetki, torby, szyte poduszki czy biżuteria.Stowarzyszenie przygotowało także degustację lokalnych potraw, ciast i miodów.


 Na scenie zaprezentowały się dzieci i młodzież z gminnych szkół oraz zespół muzyczny z Szennej. Po raz kolejny impreza zintergrowała całą społeczność gminy, która przez całe popołudnie świetnie się bawiła.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane