Artykuł archiwalny

ZUS będzie na Pikniku w Andrychowie

8 czerwca 2019 18:47:15

  Informacja na temat ubezpieczeń, doradca emerytalny i możliwość założenia profilu na Platformie Usług Elektronicznych ZUS, to wszystko będzie czekać na odwiedzających stanowisko konsultacyjne ZUS, w najbliższą niedzielę (9 czerwca) w czasie Pikniku Rodzinnego w Andrychowie.

  

ZUS będzie na Pikniku w Andrychowie

  Eksperci ZUS podzielą się swoją wiedzą podczas Pikniku Rodzinnego w Andrychowie. Przy okazji zabawy z dziećmi, rodzice i dziadkowie będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad dotyczących ubezpieczeń społecznych.

  Doradca emerytalny za pomocą specjalnego kalkulatora emerytalnego wyliczy przyszłe świadczenie. Zainteresowane osoby będą miały możliwość założenia profilu na Platformie Usług Elektronicznych, dzięki któremu wiele spraw w ZUS załatwią bez wychodzenia z domu – przez internet. Przewidziano również atrakcje dla najmłodszych.

  

  Stanowisko konsultacyjne Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będzie można znaleźć w niedzielę (9 czerwca) obok Przedszkola Św. Jana Pawła II ul. Starowiejska 30 - przy Parafii Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Andrychowie w godz. 14.00 – 17:00.

   

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Ostanio dodane