Dni Andrychowa

30 czerwca 2019 23:06:32

 Ostatni weekend czerwca (29-30) upłynął w Andrychowie na wspólnej zabawie podczas corocznych Dni Andrychowa. W tym roku impreza odbywała się nie tylko na Placu Mickiewicza, w sobotę część koncertów odbyła się na tarasie pałacu Bobrowskich.

 

Dni Andrychowa

 W sobotę na scenie wystąpiły zespoły rockowe i rapowe: Kozi, Meaculpa, Wyjście Awaryjne w składzie Andrzej Endi Kocot, Dominik SęQ, Filip Hajdyła, Michał Motyka, Bartek Smółka, Taint oraz Ostatni w raju. 25-lecie świętował Jarek Max Szklarczyk z zespołem Max Corner Crew.


 W niedzielę impreza przeniosła się na Plac Mickiewicza, gdzie oprócz koncertów Centrum Kultury i Wypoczynku zorganizowało szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych. W południe otwarto City Plażę, która dostępna była nie tylko dziś, ale będzie czynna przez cały lipiec.

  Na scenie wystąpiły lokalne zespoły i zaproszeni goście: Kapela Wujka Jaśka w składzie: Jan Bezwiński, Anna Kudłacik, Jan Chmiel, Edward Słanek, Marian Kopeć, Wiesław Pustelnik, Perełki Maryi z Paszkówki, Ludowy Zespół Pieśni i Tańca Andrychów, Zespół Regionalny Porąbczanie, Miejska Orkiestra Dęta "Andropol" w Andrychowie, Kiwi, Musle w składzie Timon, Jay Jay i Gałgan oraz  Benjamin & RR.

 Finałem dwudniowej imprezy był występ zespół Elektryczne Gitary. Tomasz Grochowski, Aleksander Korecki, Piotr Łojek, Leon Paduch, Jakub Sienkiewicz i Jacek Wąsowski porwali publiczność do wspólnej zabawy.

Nie zabrakło kultowych przebojów takich jak: "Killer", Co ty tutaj robisz" czy "Jestem z miasta". 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane