Stowarzyszenie „Dać Szansę” prosi o głosy w programie „Decydujesz, pomagamy”

10 lipca 2019 14:43:24

  Trwa już VI edycja konkursu grantowego „Decydujesz, pomagamy”, gdzie można przy okazji zakupów w sklepach TESCO oddać głosy na lokalne inicjatywy społeczne. Konkurs „Decydujesz, pomagamy” został zorganizowany przez Tesco Polska przy wsparciu Fundacji Tesco oraz Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”.

Stowarzyszenie „Dać Szansę” prosi o głosy w programie „Decydujesz, pomagamy”

  Stowarzyszenie „Dać Szansę” w Wadowic prosi o głosy na swój projekt „Z TESCO na medal! - zajęcia sportowe dla dzieci z niepełnosprawnościami”.

  W ramach przedsięwzięcia, Stowarzyszenie chciałoby rozpowszechnić ideę integrującego sportu i pokazać, że niepełnosprawni sportowcy również mogą mieć wspaniałe osiągnięcia i z dumą reprezentować nas na zawodach, mistrzostwach, olimpiadach. Realizacja projektu pokaże, że dzieci z niepełnosprawnościami chcą uprawiać sporty i rywalizować w sportowych konkurencjach na równi ze zdrowymi rówieśnikami. Jeżeli Stowarzyszeniu uda się wygrać w głosowaniu, w ramach grantu zostaną zorganizowane zajęcia sportowo-terapeutyczne z nauki i doskonalenia pływania na basenie oraz zajęcia sportowo-integracyjne z nauki tenisa stołowego dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Link do strony opisu projektu:

https://tesco.pl/pomagamy/project/23651/?fbclid=IwAR0mm2Rq-UE1N95LSKhAIa6jLgLAp9DeU_j_DvGjyOVHNT0h-INPTy-Off4

  

Link do strony programu: https://tesco.pl/pomagamy/about/

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane