Awanse, wyróżnienia i pochwały dla stróżów prawa

26 lipca 2019 15:30:01

  W sali teatralnej Wadowickiego Centrum Kultury w Wadowicach miała miejsce Gala związana z Powiatowymi Obchodami Święta Policji. Tegoroczne uroczystości  wpisały się w 100. rocznicę powstania Policji Państwowej. Nie zabrakło awansów, wyróżnień i pochwał dla stróżów prawa z powiatu wadowickiego.

  

Awanse, wyróżnienia i pochwały dla stróżów prawa

  W piątek, 26 lipca br. w Wadowickim Centrum Kultury miały miejsce oficjalne uroczystości związanymi z Powiatowymi Obchodami Święta Policji w Wadowicach.

  W uroczystościach wzięli udział funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach wraz z podległymi Komisariatami i Posterunkami Policji oraz zaproszeni goście, m.in. przedstawiciele Komendy wojewódzkiej Policji, parlamentarzyści, przedstawiciele lokalnych samorządów - powiatowego i gminnych, przedstawiciele instytucji i organizacji współpracujących z policją w powiecie wadowickim oraz emerytowaniu funkcjonariusze policji.

  Podczas uroczystości wręczono awanse na wyższe stopnie policyjne. Awansowanych zostało 59 funkcjonariuszy policji z terenu powiatu wadowickiego, wręczono też wyróżnienia i podziękowania od lokalnych samorządów oraz od organizacji związkowej funkcjonariuszy policji.

  Tegoroczne obchody Święta Policji w Wadowicach wpisały się w ogólnopolskie obchody setnej rocznych powstania Policji Polskiej.Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane