QUESTY już na Was czekają!

1 sierpnia 2019 11:52:50

  Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Wadoviana” wraz z Towarzystwem Miłośników Andrychowa i z Fundacją Miejsc i Ludzi Aktywnych stworzyło Wadowicki Quest „Artystyczne filary Wadowic” oraz Andrychowski Quest „Sportowy duch Andrychowa”.  Serdecznie zapraszamy do spędzenia swojego wolnego czasu w sposób aktywny, a mianowicie do spaceru śladami Wadowickich twórców i Andrychowskich sportowców.

  

QUESTY już na Was czekają!

  Questing to edukacyjna gra terenowa, która ma na celu rozwiązywanie zagadek i odnalezienie Skrzyni Skarbu, ale przede wszystkim odkrycie dziedzictwa regionalnego i dobrą zabawę.

  Wadowicki Quest opowiada o największych twórcach, którzy mieli styczność z naszymi Wadowicami. Przedstawione w nim postaci są pokrótce opisane, a droga, którą kieruje rymowanka idzie śladami ich miejsca pracy, zamieszkania...

  Andrychowski Quest natomiast opisuje międzywojennych sportowców związanych z Andrychowem, oraz oprowadza po okolicznych sportowych obiektach.

  

  Udział w tej grze może wziąć każdy. Broszurę z zagadkami i trasą do przejścia można JUŻ dostać w Biurze Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Wadoviana” ul. Lwowska 7, Wadowice, w Informacji Turystycznej, ul. Kościelna 4, Wadowice, w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki, ul. Rynek 27, Andrychów lub na stronach internetowych www.bestquest.pl, lub www.wadoviana.pl.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane