Wielki finał projektu „Zwycięzcy - razem możemy więcej”

17 października 2019 20:03:03

18 października, godz. 18:00, sala teatralna

  Już 18 października w WCK odbędzie się uroczyste podsumowanie projektu kulturalnego dla dzieci w wieku 10 – 12 lat, którego celem było obcowanie dzieci ze sztuką i narodowymi dobrami kultury, a także nabycie wrażliwości, która może okazać się niezwykle istotna podczas realizacji własnego spektaklu.

  

Wielki finał projektu „Zwycięzcy - razem możemy więcej”

  Od marca w Wadowickim Centrum Kultury trwa projekt „Zwycięzcy – razem możemy więcej” w którym bierze udział 44 dzieci z gminy Wadowice.

  W ramach projektu uczestnicy obejrzeli musical Stowarzyszenia „Teatr na Dłoni” pt. „Zwycięzcy” dotykający tematu integracji społecznej, tworzony przez ich rówieśników i zobaczyli że mogą spełnić marzenia oraz zaangażować się w życie kulturalne. Uczestnicy zobaczyli jak wygląda praca nad musicalem  innymi aspektami spektaklu. Po warsztatach tematycznych dzieci wybierały grupę zadaniową, do której chcą należeć i pod okiem instruktorów oraz opiekuna artystycznego pracowały nad wybranymi przez nich scenami ze spektaklu „Zwycięzcy”. Nie brakowało także wspólnych spotkań warsztatowych, integracyjnych, a także wycieczek do Poznania, Wrocławia i Warszawy.

  Efekt finalny projektu zobaczymy 18 października o godzinie 18:00. Na sali teatralnej odbędzie się prezentacja przygotowanego przedstawienia na podstawie musicalu „Zwycięzcy” Stowarzyszenia Teatr Na Dłoni oraz film podsumowujący projekt.

   

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane