Kolejne wielkie otwarcie w gminie Stryszów!

22 listopada 2019 23:11:26

  Za nami historyczne wydarzenie nie tylko dla mieszkańców Łękawicy, ale całej gminy Stryszów. 22 listopada dokonano otwarcia wielofunkcyjnego boiska o powierzchni 840 m2 z nawierzchnią syntetyczną poliuretanową, umożliwiającą grę w piłkę ręczną, siatkową i koszykową.

  

Kolejne wielkie otwarcie w gminie Stryszów!

  W uroczystym otwarciu udział wzięli: Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Tomasz Urynowicz, Dyrektor Urzędu Marszałkowskiego Filip Szatanik, Przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego, Wójt Gminy Stryszów Szymon Duman, Pracownicy Urzędu Gminy Stryszów, licznie zgromadzone dzieci oraz mieszkańcy gminy Stryszów.

  Całkowity umowny koszt realizacji inwestycji wyniósł 197 170 złotych. Warto podkreślić, że gmina Stryszów na to zadanie pozyskała dofinansowanie zewnętrzne w wysokości 137 000 złotych w ramach projektu pn. „Małopolska infrastruktura rekreacyjno – sportowa – MIRS” z Urzędu Marszałkowskiego. 

  Dzięki tej inwestycji społeczność Łękawicy, po wielu latach korzystania z boiska asfaltowego, pozyskała obiekt godny XXI wieku, na którym będzie mogła rozwijać swoje pasje i umiejętności.

Mocny akcent podsumowujący rok kadencji wójta Szymona Dumana!

GMINA STRYSZÓW SILNA MIESZKAŃCAMI!

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane