Mikołajkowa Zabawa Integracyjna w MDK Andrychów

27 listopada 2019 17:36:18

  Stowarzyszenie Otwórzmy Drzwi na Świat zaprasza na bezpłatną Mikołajkową Zabawę Integracyjną już 6 grudnia br. w MDK Andrychów.

  

Mikołajkowa Zabawa Integracyjna w MDK Andrychów

  Zapraszamy dzieci 6 grudnia 2019 na godz. 17.30 do sali kameralnej, na integracyjną zabawę połączoną ze spotkaniem ze Świętym Mikołajem oraz spotkaniem rodziców przy kawie i słodkościach.

  Dla wszystkich ,którzy z niecierpliwością czekali na Naszą kolejną integracyjną imprezę, co Nas niezmiernie cieszy -zapraszamy do rezerwacji miejsc na integracyjną zabawę Mikołajkową. Trzeba się będzie trochę napracować, żeby go tutaj ściągnąć, ale dzieciaczki jak zawsze, z pewnością świetnie sobie poradzą.

Pamiętajcie, że ilość miejsc ograniczona.Harmonogram imprezy:

17.30 Rozpoczęcie imprezy
-gry,zabawy (min.chusta animacyjna )
-świąteczne malowanie twarzy
-praca w grupach mikołajkowa

18.30 Wizyta św.Mikołaja
-rozdawanie prezentów
-czas na pamiątkowe zdjęcia indywidualne
-czas na pamiątkowe zdjęcie grupowe

19.00 Zabawa taneczna
-uroczyste rozpoczęcie części tanecznej
-tańce integracyjne
-tańce animacyjne
-czas na tańce luźne już w zgranym zespole
-gry ,zabawy ( również na koniec ,żeby dzieci przed wyjściem ochłonęły po zabawie )


Oprócz tego przygotowaliśmy coś specjalnego ,dzięki firmie Profil Szkolenia  BHP Angelika Rajda-Tasior. Będą to specjalne warsztaty dla dzieci, aby mogły poczuć się jak MALI RATOWNICY - mali specjaliści. Dzieci pod czujnym okiem pani ratownik będą mogły nauczyć się praktycznej umiejętności udzielania pierwszej pomocy (opatrywanie ran, ćwiczenia na fantomie). Zostaną zapoznane ze sprzętem ratującym życie i numerami alarmowymi.

  Organizatorzy zastrzegają również ,iż podane godziny i kolejność mogą oczywiście uledz zmianie na miejscu ,z uwagi na charakter imprezy i dostosowanie jej pod dzieci niepełnosprawne ,w tym szczególnie dla dzieci w spektrum autyzmu .

- Dla dzieci z Autyzmem i tych ,które będą czuły dyskomfort w oczekiwaniu na prezent, mamy do pomocy dwóch Mikołajów, którzy będą służyć indywidualnie pod potrzeby Państwa pociech - mówi Patrycja Kołodziejczyk.

Całość imprezy, wszystkie atrakcje będą prowadzone dzięki firmie animacyjnej - wybranej specjalnie pod Państwa dzieci .

Pomagać będą Nam również wolontariusze.

Natomiast z uwagi na różnorodność zainteresowań dzieci - zwłaszcza niepełnosprawnych - paczki dla św.Mikołaja kupują rodzice ,a przekazanie odbywać się będzie już na miejscu  6 grudnia zaraz przy wejściu na salę .
Prosimy o staranne podpisywanie prezencików.

   

  Rodziców, którzy chcą aby ich dzieci wzięły udział w spotkaniu prosimy o pilny kontakt  za pośrednictwem naszej strony https://www.facebook.com/otworzmydrzwinaswiat/

na meila: otworzmydrzwinaswiat@interia.pl najpóźniej do 29 listopada.

 

Zapraszamy wszystkie grzeczne dzieci i "niegrzeczne " również :)

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane