Spotkanie Opłatkowe w Mucharzu

15 grudnia 2019 13:15:45

  W sali Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa miało miejsce doroczne Spotkanie Opłatkowe samorządowców gminy Mucharz wraz z zaproszonymi gośćmi.

  

Spotkanie Opłatkowe w Mucharzu

  Na zaproszenie wójt gminy Mucharz Renaty Galary na Spotkanie Opłatkowe, które w sobotnie popołudnie 14 grudnia br. odbyło się w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa w Mucharzu, przybyli samorządowcy gminy Mucharz, przedstawiciele Urzędu Gminy, proboszcz mucharskiej parafii, przedstawiciele policji i straży pożarnej oraz przedstawiciele instytucji i organizacji współpracujących z mucharskim samorządem.

  Podczas spotkania świąteczne życzenia wszystkim uczestnikom spotkania złożyli: wójt gminy Mucharz Renata Galara, przewodniczący Rady Gminy w Mucharzu Mirosław Wójcik oraz proboszcz parafii w Mucharzu ks. Krzysztof Strzelichowski.

  Po błogosławieństwie przez ks. proboszcza opłatków, uczestnicy złożyli sobie nawzajem życzenia świąteczne, a dzieci ze Szkoły Podstawowej w Jaszczurowej przygotowały „Jasełka”.

  W świąteczny klimat Bożego Narodzenia wprowadziły uczestników również dzieci i młodzież z Kozińca. Opłatkowe Spotkanie w Mucharzu zakończono degustacją potraw regionalnych.Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane