Śmiertelny wypadek w Andrychowie

8 stycznia 2020 14:28:53

  Do tragicznego zdarzenia doszło na budowie w Andrychowie, przy ul. Lenartowicza. Z dużej wysokości spadł mężczyzna. Interweniowała straż oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Mimo reanimacji, mężczyzna nie przeżył upadku. Na miejscu prowadozne były czynności pod nadzorem prokuratora.

  

Śmiertelny wypadek w Andrychowie

   W środę, 8 stycznia br., ok. godz. 10-tej doszło do wypadku przy budowie nowego bloku w Andrychowie, przy ul. Lenartowicza.

   W nieustalonych okolicznościach z wysokości spadł 37-letni mężczyzna, pracownik firmy budowlanej, prowadzacej roboty na tej budowie. Na miejsce wezwano służby ratownictwa medycznego, strażaków JRG Andrychów i OSP Andrychów oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Mimo prowadzonej długotrwałej reanimacji, mężczyzny, mieszkańca Bielska-Białej, nie udało się uratować.

Na miejscu przeprowadzone zostąły czynności przez Prokuraturę Rejonową w wadowicach oraz przez Państwową Inspekcję Pracy. Przyczyny tragedii bada policja pod nadzorem wadowickiej prokuratury.

 (Fot. Archiwum)

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane